Poczucie niezadowolenia z wyglądu swojej figury nigdy nie powinno być powodem, dla którego unikamy wyjścia na plażę czy basen. Projektanci strojów kąpielowych dbają na szczęście o to, by każda z pań, niezależnie od tego co chciałaby ukryć, a co wyeksponować, znajdzie strój, w którym poczuje się pewnie w każdej sytuacji!

Nie jesteś zadowolona z swojej figury? Strój jednoczęściowy to nie jedyna opcja!

Popularny dziś trend bodypositive sprawia, że coraz więcej kobiet, które jeszcze jakiś czas temu na plaży chowałyby się za luźnymi sukienkami czy mocno zabudowanymi jednoczęściowymi strojami, nie ma oporów przed odsłonięciem swojego ciała. Chcąc cieszyć się promieniami słońca muskającymi skórę, możemy wybrać odpowiedni dla siebie strój kąpielowy dwuczęściowy, który uwidoczni nasze atuty, maskując jednocześnie to, co niekoniecznie chcemy pokazywać światu. Dobrze dobrany strój na plażę, potrafi dodać lub odjąć wizualnie kilka kilogramów, wyeksponować talię czy krągłe pośladki, ukrywając jednocześnie wystający brzuszek, a także sprawić, że biust będzie wyglądał atrakcyjnie, niezależnie od swojego rozmiaru i kondycji.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe – jak dobrać odpowiedni dla siebie?

Jeśli nie czujemy się dobrze w skąpym, odsłaniającym całą figurę bikini, ale chcemy, by słońce opaliło jak najwięcej naszego ciała, możemy śmiało poszukać dla siebie czegoś z oferty dwuczęściowych strojów kąpielowych. Dla pań, które pragną nico zamaskować brzuch, świetną opcją będą spódniczki kąpielowe (które dodatkowo optycznie wysmuklają biodra i uda) oraz majtki z wysokim stanem. W takim wypadku warto poszukać też czegoś z aplikacjami w postaci wiązanych kokard czy supełków. Jeśli chcemy zakryć dolną część brzucha i jednocześnie wyeksponować zgrabną talię, można do tego dobrać bardziej zabudowaną górę, przypominającą formą sportowy stanik lub luźną, kąpielową bluzeczkę. Dobrym wyborem będą też staniki z wkładkami typu push-up, które nadają piersiom pożądany kształt i są bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Gdzie szukać ciekawych propozycji?

Stroje kąpielowe dwuczęściowe znajdziemy w ofercie zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Oferta na rynku jest bardzo szeroka, dlatego warto przymierzyć kilka (a nawet kilkanaście propozycji!), by wybrać to w czym będziemy czuć się komfortowo i kobieco. Pamiętajmy również o tym, że możemy dowolnie mieszać staniki i dolne części z różnych kompletów, co często przynosi nieoczekiwane i świetnie efekty.Wybierając się na plaże nie zapominajmy o dodatkach, które dopełnią stylizacji, takich jak kapelusze, torby plażowe, okulary przeciwsłoneczne czy wyrazista biżuteria!

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe dwuczęściowe.

Comments are closed.

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ uylerlake.com