Depilacja.pl to salony depilacyjne rozpowszechnione po wszystkim największych miastach w Polsce. Dostęp do usług to około 50 salonów, obecnych w każdym województwie. Jakość świadczonych usług w przypadku depilacji laserowej jest kluczowa – ustalenie odpowiedniej mocy lasera, dodatki technologiczne sprawiające, że zabiegi przebiegają bezboleśnie, odpowiednie ustalenie odstępów zabiegów i dobre ceny z pewnością przyciągają. 

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu

Depilacja laserowa to proces bezinwazyjny, który umożliwia trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z określonych partii ciała. Zapewnia to komfort, zaoszczędzenie czasu w przyszłości i efekt nieskazitelnie gładkiej skóry!

Wszystko to możliwe jest z udziałem dobrego lasera, który oddziałuje wiązką światła na skórę. Dzięki fizycznemu procesowi termogenezy energia świetlna, która trafia na melaninę przekształcana jest w energie cieplną. Nagrzana melanina uszkadza cebulkę włosa, która odpowiedzialna jest za produkcję włosów. Uszkodzona cebulka nie jest w stanie spełniać swojej funkcji przez co z skóry nie wyrastają już włosy. Jednak aby zapewnić sobie taki stan rzeczy należy poddać się serii od 4 do nawet 9 zabiegów. Pozwala to na trafienie na fazę wzrostu cebulki włosowej, a to właśnie w tym etapie powinna być uszkodzona, aby efekt utrzymywał się permanentnie. Doświadczona osoba dobierze dokładny odstęp czasowy między zabiegami.

Zobacz: https://depilacja.pl/

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Mimo, że depilacja laserowa jest procesem bezinwazyjnym to istnieją pewne przeciwwskazania, które powinny być przestrzegane aby zapewnić pełne bezpieczeństwo procesu. Przede wszystkim powinny one wyjść w wywiadzie – w przypadku zażywania leków fototoksycznych, chorób skórnych, ciąży i karmienia piersią powinno wstrzymać się i odłożyć zabieg. Dodatkowo ekspozycja skóry przed i po zabiegu na światło słoneczne powinna być mocno ograniczona – poleca się zakup kremów z wysokim filtrem UV aby nie poparzyć i nie wysuszyć skóry.

Comments are closed.