Współczesna kuchnia powinna być zarówno funkcjonalna, jak i przyjemna dla oczu i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Coraz więcej osób podczas remontu czy zmiany mebli decyduje się na meble kuchenne na zamówienie. Meble takie nie tylko zostaną wykonane ze wskazanego przez nas materiału, ale tez dostaną dopasowane w sposób indywidualny do konkretnego pomieszczenia. 

Jak tworzone są meble kuchenne na zamówienie?

Z pewnością możemy powiedzieć, że meble kuchenne na zamówienie są tworzone od początku do końca zgodnie z oczekiwaniami klientów – mówią pracownicy sklepu Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości mebli kuchennych. Stworzenie zabudowy meblowej do konkretnej kuchni rozpoczyna się przede wszystkim od rozmowy z klientem oraz określeniem jego potrzeb. Kolejno zbierana jest miara pomieszczenia i wskazywane są wszelkie elementy problematyczne, takie jak skosy czy wnęki. Doświadczeni stolarze bez trudu poradzą sobie z takimi trudnościami. Kolejna kwestia to zaprojektowanie mebli kuchennych zgodnie z oczekiwaniami i wpisanie ich w dane pomieszczenie. To etap, który pozwoli na wybranie konkretnych rozwiązań meblowych, w tym szafek cargo, słupków czy też szafek podwieszanych pod sufitem. Kolejny krok to wybór materiałów – meble kuchenne na zamówienie mogą być wykonane z klasycznych płyt meblowych, ale również z litego drewna, płyt fornirowanych, ozdobnych paneli, szkła, metalu czy kamienia. Klient decyduje również o systemach uchwytów (klasyczne gałki, frezy, systemy push to open). 

Zalety mebli kuchennych tworzonych na zamówienie

Nie ma wątpliwości, że meble kuchenne na zamówienie posiadają wiele zalet. Pierwsza to oczywiście możliwość zabudowania każdej kuchni, kolejna – możliwość optymalnego wykorzystania pomieszczenia, również kiedy posiada ono skosy czy wnęki. Zabudowa pozwoli też na zabudowanie sprzętów AGD. 

Comments are closed.

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/