Trafiła nam się kuchnia w kształcie litery G. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z małym, czy też z dużym pomieszczeniem – należy zadbać o właściwie jego urządzenie. Dzięki temu podczas gotowania nie będziemy musieli się niczym denerwować.

Jak otwierają się szafki kuchenne?

Kuchnia w kształcie litery G powinna zostać dokładnie przemyślana. Pod uwagę należy wziąć nie tylko kolor ścian, czy też frontów mebli, ale także sposób ich otwierania. Może na pierwszy rzut oka nie wygląda, ale jest to bardzo ważny element, który ma wpływ na swobodną organizację pracy. Najczęstszym wyborem są te szafki, które otwiera się w sposób tradycyjny – w bok. Tak spisują się one w praktycznie każdym pomieszczeniu. Do wyboru są także takie meble, których fronty otwierają się do góry. Aczkolwiek osoby o niskim wzroście mogą mieć przy nich problem – jeżeli chodzi o górną zabudowę kuchenną z której i tak rzadko kiedy się korzysta. 

Nowoczesna kuchnia w kształcie litery G

W nowoczesnym pomieszczeniu mamy do czynienia z wieloma trikami, które pozwalają m.in. na lepszy sposób przechowywania poszczególnych przedmiotów. Mowa tutaj chociażby o szafkach cargo, które to posiadają kosze przytwierdzone do frontu szafki. Umieszczone na szynach, szybko i sprawnie wysuwają się do przodu w razie potrzeby. Dobrym pomysłem są także wysuwane półki, które ukryte są za drzwiami szafek kuchennych. Dzięki nim będzie można w łatwiejszy sposób dojrzeć to, co znajduje się w tylnej części szafki/szuflady kuchennej. 

Comments are closed.

zobacz xos2.com -iso.pl