Naklejki do pokoju dziecka to prosty i jednocześnie interesujący sposób na odświeżenie pokoju naszej pociechy. Dzieci rosną bardzo szybko. Równie szybko zmieniają się ich zainteresowania. Naklejki ścienne są łatwe w montażu jak i demontażu. Dzięki temu można zmieniać je bez problemu. Jak wybrać naklejki, które rozweselą dziecięcy świat?

Kolorowy zawrót głowy

Naklejki ścienne do pokoju dziecka bez problemu pozwolą wprowadzić radość i kolor do pokoju naszej pociechy. Naklejki występują w bardzo wielu wzorach, dlatego każdy może być pewien, że znajdzie to, co mu się spodoba.

Wybierając naklejki do pokoju dziecka, koniecznie trzeba podjąć decyzję, czy chcemy pojedyncze naklejki czy może ciekawsze będą całe kompozycje. Od tej decyzji zależy, ile miejsca przeznaczymy na barwne naklejki, które mogą znaleźć się na ścianie nad łóżkiem, nad biurkiem czy na drzwiach wejściowych do pokoju.

Dziewczynki najczęściej wybierają naklejki do pokoju we wzory kwiatowe, zwierzęce czy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dziewczynki często chcą być tancerkami. W takim pokoju pięknie będzie wyglądała baletnica na ścianie czy tańcząca para.

Chłopcy kochają samochody i piłkarzy. Sprawdzą się również naklejki do pokoju dziecka z wizerunkiem rakiety, potężnego Hulka czy rozgwieżdżonego nieba.

Jak naklejać naklejki?

Naklejki ścienne nie są trudne w montażu. Bardzo ważne jest jednak odpowiednie przygotowanie ściany. Przede wszystkim nie może być ona tłusta, gdyż naklejki szybko się odkleją. Ścianę można odtłuścić, myjąc ją delikatnie wodą z płynem do mycia naczyń.

Ściana, na której mają znaleźć się naklejki musi być stosunkowo równa. Naklejki są w stanie zatuszować niewielkie niedoskonałości, ale należy pamiętać, że duże dziury oraz krzywizny będą widoczne nawet, gdy nakleimy naklejkę.

Przyklejając większą naklejkę warto postarać się o pomoc. Dodatkowe ręce często są niezbędne. Biały papier, który znajduje się z tyłu należy powoli odklejać przykładając naklejkę do ściany. Należy robić to powoli, by naklejka przykleiła się równo. Pęcherzyki powietrza, które mogą dostać się pod naklejkę usuwamy, delikatnie pocierając ściereczką.

Usuniecie naklejki ściennej jest jeszcze łatwiejsze. Naklejkę podgrzewamy suszarką i powolutku odrywamy. Ciepłe powietrze pozwoli na zerwanie naklejki w całości, bez uszkodzenia ściany.

Naklejki do pokoju dziecka do dekoracja, która jest łatwa w montażu, jak i demontażu. Warto pamiętać, że nie jest to również droga dekoracja. Dzięki temu możemy zmieniać je tak często, jak tylko będziemy chcieli.

Więcej informacji znajdziesz na stronie naklejki do pokoju dziecka.

Comments are closed.

lowysalon.com zobacz travel.com.pl