Zaprojektowanie komfortowej strefy wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj naprawdę proste. Wygodne meble, parasol na taras prostokątny i dodatki to elementy, które pozwolą na wykreowanie idealnego miejsca do relaksu.

Meble w cieniu – parasol na taras prostokątny

Odpoczynek blisko natury przynosi wiele korzyści – możemy odpocząć wśród zieleni, dotlenić organizm. Zaprojektowanie miejsca wypoczynkowego blisko domu to świetny pomysł na lato. Przydomowy taras może być miejscem relaksu, ale też przestrzenią odpowiednią do spotkań w gronie znajomych i rodziny. Kluczem do zaaranżowania tarasu są oczywiście odpowiednie meble – warto wybrać dopasowany do potrzeb zestaw wypoczynkowy. Elementem niezbędnym podczas letniego wypoczynku jest parasol na taras prostokątny. Tego typu parasol nie tylko skutecznie ochroni przed silnym promieniowaniem słonecznym, ale też znacząco poprawi estetykę otoczenia. Jak zbudowany jest taki parasol? Co warto o nim wiedzieć?

Parasol na taras prostokątny – informacje praktyczne

Funkcjonalny parasol na taras prostokątny wykonany jest z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Projektanci wykorzystali przede wszystkim aluminium – główna oś parasola wykonana jest z tego tworzywa. Na szczycie osi znajduje się rozłożysta czasza, która wykonana jest z tkaniny technicznej oraz warstwy poliuretanu. Czasza parasola skutecznie chroni zarówno przed silnym promieniowaniem UV, jak i przed niespodziewanym deszczem. Parasol na taras prostokątny posiada liczne punkty regulacji – oznacza to, że możliwe jest idealne dopasowanie kąta padania cienia. Parasole tarasowe umieścić można na podstawach z niewielkimi kółkami i hamulcem. Pozwalają one na wygodne przesuwanie konstrukcji po gładkiej posadzce.

Comments are closed.