Niewielki taras nie jest już przeszkodą do tego, by móc odpoczywać blisko natury. Dzięki olbrzymiej ilości kompletów meblowych do ogrodów, możliwe jest wybranie zestawu, który idealnie wpisze się w konkretne potrzeby i oczekiwania. Jaki pomysł na mały taras wybrać, by miejsce to było przytulną strefa wypoczynkową?

Pomysł na mały taras w stylu klasycznym

Klasyczne przestrzenie wypoczynkowe nie wychodzą z mody – zaaranżowanie takiego miejsca nie jest trudne. Pomysł na mały taras zrealizujemy poprzez zakup kompletu mebli technorattanowych. Kolekcje technorattanowe zaskakują przede wszystkim szerokim wyborem elementów. Znajdziemy w nich zarówno sofy narożne, fotele, leżanki ogrodowe, ale też stoły i stoliki, ale też donice ogrodowe i skrzynie. Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim przez wzgląd na wysoką odporność na uszkodzenia, ścieranie, ale i elegancję. Taki pomysł na taras z pewnością pozwoli na wykreowanie funkcjonalnej strefy wypoczynkowej, z której z powodzeniem będą korzystać wszyscy domownicy.

Nowoczesny pomysł na mały taras

Małe tarasy mogą być również aranżowane w sposób nowoczesny, przy pomocy mebli aluminiowych. Taki pomysł na mały taras pozwoli na wydobycie pełnego potencjału z danej przestrzeni. Nowoczesne meble aluminiowe są malowane proszkowo, by zabezpieczyć je przed działaniem wilgoci i korozją. Wypełnienie krzeseł czy foteli tworzy siatka polietylenowa, której elastyczna struktura zapewnia wygodę i komfort użytkownikom. Lekkie meble aluminiowe mogą być dodatkowo dekorowane elementami z naturalnego drewna.

Pomysł na mały taras – niewielki parasol

Uzupełnieniem małego tarasu powinien być niewielki parasol – pozwoli on na skuteczne zabezpieczenie użytkowników przed silnym słońcem. Parasole ogrodowe tworzone są z wysokiej jakości materiałów i z dużą dbałością o detale. Czasze wykonywane są z tkanin technicznych, pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że czasza jest zabezpieczona przed płowieniem czy wilgocią. Parasole posiadają wiele punktów regulacji, co pozwala na dopasowanie kąta padania cienia.

Comments are closed.