Oświetlenie jest niezwykle istotną częścią aranżacji każdego ogrodu. To właśnie umiejętnie rozmieszczone punkty świetlne umożliwiają poruszanie się po posesji po zmroku, modelują przestrzeń, podkreślają walory roślinnych kompozycji i bryły domu, wydobywają z mroku wszystkie elementy… Klasyczne lampy solarne i elektryczne warto poszerzyć o modne lampiony. Z czego powinna być wykonana modna lampa? Rattan – poznaj wielkie możliwości naturalnego surowca!

Lampa (rattan) modnym dodatkiem do każdego ogrodu

Lampa rattan jest niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach. Naturalne, plecione z egzotycznych pędów lampiony pełnią podwójną funkcję: praktycznego detalu rozświetlającego przestrzeń oraz efektownej dekoracji. Na szczególną uwagę zasługują modele z logo marki Vimine. W katalogu uznanego producenta znajdziesz efektowne lampiony w różnorodnych kształtach i wielkościach. Ażurowe plecionki wyposażone są w szklane wkłady, w których umieszcza się świecę. Wysokiej jakości szkło nie nagrzewa się, więc użytkowanie lampionów jest w pełni bezpieczne. Mocne uchwyty umożliwiają zawieszenie lampionów pod zadaszeniem. Pięknie prezentują się również ustawione bezpośrednio na trawniku, przed wejściem do domu lub przy ścieżkach przecinających chodnik. Zapalone lampiony sprawią, że Twój ogród stanie się romantyczną, kojącą strefą relaksu.

Lampy i meble rattanowe Vimine – z miłości do planety

Kupując lampiony i meble rattanowe Vimine, wyświadczasz małą przysługę Matce Naturze. Wszystkie produkty prezentowane w katalogu producenta wykonywane są w całości ręcznie z surowców pozyskiwanych z ekologicznych plantacji zrównoważonego rozwoju albo odzyskanych w procesie recyklingu. 

Comments are closed.

uylerlake.com zobacz atliteracki.com.pl