Nie trać czasu na zbędne formalności. Aplikacja Taxon ułatwia proces obiegu dokumentów pomiędzy biurem rachunkowym a firmą. W kilka sekund trafi ona do programu księgowego, a specjalista zacznie ją rozliczać. Od teraz usługi księgowe w telefonie są możliwe. Program do faktur Taxon to narzędzie na miarę naszych czasów. Wybierz preferowaną formę współpracy – stacjonarnie lub online. Popraw zarządzanie firmową dokumentacją dzięki Taxon.

Zalety technologii Taxon

Współpraca pomiędzy biurem rachunkowym a księgowością może być płynna i wygodna. Generator faktur został stworzony po to, aby usprawnić proces wysyłki dokumentów do księgowej. Poręczność i prosta obsługa zapewnią komfort i natychmiastowy dostęp do faktur Twojemu księgowemu. Poznaj wszystkie korzyści narzędzia Taxon. 

Wśród funkcji, które otrzymuje Klient, warto wyróżnić trzy z nich – monitorowanie podatków, doradztwo księgowe online i wystawianie faktur. Dzięki temu nasza firma będzie znajdowała się w zasięgu ręki. W dowolnej chwili wygenerujesz fakturę dla swojego Klienta, która zostanie automatycznie dostarczona do programu księgowego. Unikniesz dzięki temu częstych wizyt w biurze rachunkowym, wysyłkę faktur w formacie PDF za pomocą maila czy długich rozmów telefonicznych o przypominających terminach. 

Kliknij w link – https://www.taxon.pl/biura-w-polsce/ i sprawdź dostępność oddziałów Taxon w całej Polsce. Wybierz najlepsze biuro i zoptymalizuj zarządzanie dokumentami swojej firmy. 

Stacjonarnie lub online – jak Ci wygodnie 

Biuro rachunkowe w Warszawie jest jednym z kilkudziesięciu biur, które współpracują z Taxon.  Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w prowadzeniu biznesu. Zaufaj doświadczonym specjalistom. Wybierz preferowaną formę współpracy – stacjonarnie lub online. Zacznij zmieniać swój biznes. Już na samym starcie przekonasz się, jakie korzyści możesz zyskać z naszą aplikacją. Wypłyń na szerokie wody razem z Taxon!

Comments are closed.

zobacz emental.com -iso.pl