Stroje kąpielowe – niektórzy kochają je kupować, inni wręcz nienawidzą. Wakacje i ciepłe dni zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wyżej wymieniona kwestia – wybór stroju plażowego bądź basenowego. Na jaki strój kąpielowy warto się zdecydować? Jak dopasować oferty sklepów do własnych preferencji, by czuć się pięknie i komfortowo?

Na jaki strój kąpielowy się zdecydować?

Głównym podziałem strojów kąpielowych jaki istnieje jest ten na stroje kąpielowe dwuczęściowe oraz stroje kąpielowe jednoczęściowe. Dla kogo jaki strój? Tak naprawdę granica się zatarła, co oznacza, że dla każdej figury nada się każdy typ stroju, jednak warto zwrócić uwagę na parę kwestii.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe mają przewagę nad jednoczęściowymi w tym, iż bez problemu równomiernie uda się opalić w nich brzuch. Jednak jeśli nie czujesz się z sytuacją odkrytego brzucha komfortowo, a nadal pragniesz zaopatrzyć się w taki fason, nic straconego. Istnieją stroje kąpielowe dwuczęściowe z majtkami z wysokim stanem!

Również stroje jednoczęściowe nie opierają się jedynie na całościowym zabudowaniu całego stroju kąpielowego. Można wybrać bardziej wycięty fason, z odkrytym jednym ramieniem, z dołączonymi spodenkami bądź taki, co zakryje ramiona. Możliwości jest naprawdę sporo.

Fasony i możliwości strojów kąpielowych dwuczęściowych.

Decydując się na dwuczęściowy strój kąpielowy warto zwrócić uwagę na fason majtek kąpielowych. Można zdecydować się na bardziej wycięte, dzięki którym bez problemu opali się nawet pośladki! Do wyboru istnieją majtki z podwyższonym stanem, które ukryją brzuch przy jednoczesnym zachowaniu uroku stroju kąpielowego dwuczęściowego.

Różnice między poszczególnymi pozycjami wynikać mogą także ze sposobu wiązania stanika kąpielowego. Istnieje standardowy typ, stworzony na wzór bieliźnianego stanika. Inną możliwością jest zawiązanie ramiączek na szyi, co pięknie wyeksponuje dekolt. Stanik kąpielowy może zostać także przyozdobiony koronką, znajdującą się u dołu stanika bądź ciekawym wiązaniem na krzyż znajdującym się na żebrach.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe.

Tu również można wybrać ciekawą pozycję, która odbiega od standardowego basenowego fasonu stroju kąpielowego. Ciekawym i jakże modnym rozwiązaniem jest strój kąpielowy z ramiączkiem – falbanką na jedno ramię. Jednak przy takim rozwiązaniu należy liczyć się z faktem niezbyt równomiernej opalenizny.

Inną możliwością jest wybranie jednoczęściowego stroju z wycięciem na talii. Idealnie ją wyeksponuje i umożliwi opalenie jej, jednak tu również nie uzyska się równomiernej opalenizny brzucha.

Wśród strojów kąpielowych jednoczęściowych istnieją także sportowe wersje, gdzie zamiast typowych majtek istnieją krótkie przylegające spodenki, co wyróżnia się dużym komfortem użytkowania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.

Comments are closed.